فون پلاس

دانلود ویندوز 11 ( نسخه نهایی اضافه شد )

بعد از سالها مایکروسافت قصد داره که ویندوز جدیدی رو ارائه کنه ، و اسم این نسخه از ویندوز هم طبق شنیده ها ویندوز 11  هست که چند روز بعد قراره معرفی بشه ، منتها قبل از کنفرانس رسمی مایکروسافت فایل نصب این سیستم عامل لو رفته و خیلی افراد این سیستم عامل رو نصب و تست کرده اند. ما نیز فایل ISO این سیستم عامل رو برای شما آماده کردیم که میتونید اون رو قبل از معرفی رسمی مایکروسافت نصب و تست کنید. البته این نکته مهم رو دقت کنید که این نسخه حتی نسخه بتا نیز نیست و لیک شده . پس بنابراین شاید برای استفاده روزانه مناسب نباشه و باگ های زیادی داشته باشه ، اما برای کاربران کنجکاو هیچی لذت بخش تر از تست یک نرم افزار یا سیستم عامل اون هم سیستم عامل بزرگی مثل ویندوز نیست . پیشنهاد میکنم این ویندوز رو روی ماشین مجازی نصب و تست کنید البته با تست هایی که انجام دادیم فعلا ویندوز مشکلات زیادی داره ولی برای ارضا حس کنجکاوی و کار با ویندوز 11 خیلی مناسب هست

در اینجا میتونید فیلمی از نحوه نصب این ویندوز البته به زبان اصلی ببینید ، که نکته مهم اینجاست که مراحل نصب خیلی تفاوتی با ویندوزهای قبلی ندارد و بسیار ساده است.

به روزرسانی : نسخه نهایی ویندوز11 اضافه شد. این نسخه کاملا برای استفاده روزانه مناسب بوده و پایدار است. نسخه نهایی با بهبودهایی در قسمت ویجت ها و افزایش سرعت و پایداری سیستم همراه بوده و میتوانید با خیال راحت از این ویندوز استفاده کنید. برای کرک و فعالسازی این ویندوز نیز میتوانید از کرک های ویندوز 10 استفاده کنید.

برای دورزدن محدودیت های TPM ، SecureBoot ، Ram طبق آموزش این پست اقدام کنید.

[aparat id=’s8L7v’]

 

دانلود نسخه نهایی ویندوز 11
مکالمه را شروع کنید
سلام ! برای ارتباط با پشتیبانی فون پلاس ، بر روی پشتیبان مرتبط با مشکل خود کلیک کنید.