فون پلاس

تبریک سال 1401

سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز فون پلاس

در سالی که گذشت ما مجددا بعد از سالها دوری فعالیت فون پلاس را از سر گرفتیم و توانستیم در این فرصت کم بالای 600 محصول مختلف را در سایت منتشر کنیم. همینطور توفیق خدمت رسانی به بیش از هزار همکار محترم را داشتیم.

تلاش ما بر جلب رضایت تمام عزیزانی بود که به ما اعتماد کردند و از ما خرید کردند. در این راستا اگر همکار عزیزی پس از خرید دچار مشکل میشد تلاش پشتیبانی بر ارائه راهنمایی و همچنین ارسال فایل جایگزین بود تا مشکل حل شود. و اگر فایلی جوابگو نبود پس از پیگیری و بررسی فایل تمام وجه پرداخت شده به خریدار عودت داده میشد. البته فایلهایی که جوابگو نبودند حتی یک درصد تمام فایلهای سایت نبودند اما اگر باز هم با این وجود فایلی جوابگو نبود وجه پرداخت شده همکار گرامی را پس دادیم.

عیدی سال 1401

اما عیدی فون پلاس به شما همکاران گرامی در سال 1401 تخفیف 20 درصدی بر روی تمام محصولات اپل آیدی سایت تا آخر فروردین است. محصولات اپل آیدی شامل اپل آیدیهای آماده آمریکا و کانادا ، ساخت اپل آیدی شخصی و بازیابی اپل آیدی کارتی است که همگی با 20 درصد تخفیف محاسبه میشود.

این تخفیف بر روی همه محصولات ذکر شده اعمال شده و نیازی به استفاده از کد تخفیف هنگام خرید نیست.

 

خدمات جدید فون پلاس در سال 1401

تیم فون پلاس در حال طراحی خدمات جدیدی است که انشالله در سال 1401 رونمایی خواهد شد. این سرویس ها پس از رونمایی به کارآفرینی و افزایش درآمد بسیاری از همکاران عزیز کمک می کند. همچنین خدمات نرم افزاری گوشیهای هوشمند را ساده تر خواهد کرد. البته جزئیات بیشتر پس از پیشرفت کدنویسی و طراحی UI توضیح داده خواهد شد. در حال حاضر فقط به ذکر این نکات بسنده خواهیم کرد 🙂

 

مکالمه را شروع کنید
سلام ! برای ارتباط با پشتیبانی فون پلاس ، بر روی پشتیبان مرتبط با مشکل خود کلیک کنید.