سرویس چاپ اپل آیدی کارتی با مشخصات برند شما

سرویس ویژه و جدید فون پلاس برای چاپ اپل آیدی های کارتی با ایمیل معتبر جیمیل و اوت لوک در دو کشور آمریکا و کانادا ، همراه با پسورد ایمیل ، پاسخ سوالات امنیتی متفاوت و امنیت بالا با مشخصات برند شخصی شما راه اندازی شد.

ویژگی های مهم اپل آیدی های فون پلاس

امنیت بالا

- اپل آیدیهایی که ما در فون پلاس به شما ارائه میکنیم همگی با ایمیل معتبر جیمیل و اوت لوک است و با وجود اینکه امکان استفاده از ایمیل های دامنه ای مانند USA.COM وجود دارد به دلیل امنیت پایین این نوع ایمیل ها از آنها استفاده نمیکنیم و فقط با ایمیل معتبر اپل آیدی را میسازیم. با اینکار خیال شما از بابت امنیت اپل آیدی راحت خواهد بود.

1

سوالات امنیتی متفاوت

- در بسیاری از اپل آیدی ها آماده سازنده اپل آیدی سوالات امنیتی و پاسخ آنها را در تمام اپل آیدی های تولید شده یکسان تعریف میکند که این موضوع باعث میشود تا هر شخصی که اپل آیدی را داشته باشد بتواند به راحتی رمز اپل آیدی دیگران را تغییر دهد. اما ما در فون پلاس برای هر اپل آیدی سوالات امنیتی را متفاوت پاسخ میدهیم تا این مشکل وجود نداشته باشد.

2

وی پی ان سه ماهه رایگان

- همراه تمام اپل آیدیهای کارتی که در فون پلاس ارائه میشود یک عدد وی پی ان سه ماهه رایگان بعنوان هدیه قرار دارد که میتوانید به سادگی بر روی گوشی خود تنظیم کرده و استفاده کنید. این VPN ها به صورت IP ثابت بوده و قابلیت استفاده از آن در صرافی های خارجی برای خرید و فروش ارز دیجیتال را دارند.

3

فروش تنها هدف ما نیست !

هدف ما رضایت شماست 🙂

457

خریدار راضی

6

تولید کننده عمده

10

طرح آماده کارت اپل آیدی

1

عدد VPN سه ماهه هدیه

پلن های اپل آیدی کارتی با برند شخصی شما :

انتخاب پلن

در هر مرحله از سفارش ، در صورتی که سوال یا مشکلی داشتید همکاران ما در پشتیبانی آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی شما هستند.

تمامی حقوق برای فون پلاس محفوظ است.

مکالمه را شروع کنید
سلام ! برای ارتباط با پشتیبانی فون پلاس ، بر روی پشتیبان مرتبط با مشکل خود کلیک کنید.